Turistička zajednica Dubrovačko-neretvanske županije će na sjednici svoje skupštine u dubrovačkom hotelu Grand Villa Argentina, u četvrtak 23. prosinca 2010. dodijeliti nagrade PERUNIKA - BOGIŠA za uređenost turističkih mjesta u 2010. godini.
Uz Metković i Slano, ovogodišnji dobitnik je i naša Vela Luka!