UDRUGA NOVI OTOK I PARTNERSKA GRUPA POZIVA MLADE VELA LUKE NA RADIONICU KOJA JE ORGANIZIRANA ZA NJIH DANA 23.10.2015. U 17,00 U DVORANI za sastanke OPĆINE VELA LUKA – U ZADRUŽNOM DOMU NA I KATU. U SKLOPU RADIONICA ZA ENERGETSKU UČINKOVITOST ORGANIZIRAMO RADIONICU ZA MLADE A TEME SU :
1. VOLONTIRAJ I TI – predstavljanje volontiranja i koristi od VOLONTIRANJA ZA mlade i zajednicu
2. POKRENI SE , BUDI PODUZETNIK ! – predstavljanje poduzetništva za mlade
PREDAVANJE NA RADIONICI ĆE ODRŽATI MLADI PREDAVAČI IZ UDRUGE MLADI U EU IZ ŠIBENIKA
DOĐI I TI ! I PREDLOŽI TEMU ZA SLIJEDEĆU RADIONICU
UDRUGA NOVI OTOK, VELA LUKA
PARTNERSKA GRUPA ZA ENERGETSKU UČINKOVITOST