U Koloni naših sjećanja prignimo glave, poklonimo se Gradu, junaku i junacima...
Za ideal slobode, života, zajedništva darovali su se najvrjedniji. Neka nikad ne zađu u zaborav jer i u mom gradu Vukovar svijetli povijesnom istinom, mirom, nadom. Znamen istine i pobjede Vukovara živi i živjet će u nama. Vukovar snagom sjećanja dostojanstveno i trajno živi dok u tišini palimo svijeće. Svjetlost se nezaustavljivo raspršuje, gori ljubavlju, odzvanja žrtvom, drhti suzom…
Prošlo je 25 godina od tužnog događaja. U spomen na sve poginule branitelje i civile koji su dali život za obranu grada Vukovara i slobodu Hrvatske dođite ovaj četvrtak,
17. studenog u vremenu od 18 do 19 sati na rivu ispred škole i zapalite svijeću.
Ako niste u mogućnosti sami zapaliti svijeću možete je donijeti u mjenjačnicu "Lida" pa ćemo mi to učiniti za Vas.
Zajednica žena "Katarina Zrinski" HDZ-a Vela Luka