Obavještavaju se korisnici vode iz javnog vodovoda sa područja Vele Luke u predjelu centra; od robne kuće (samoizbora) do hotela Korkyra, da će sutra 26.01.2018. (petak) u vremenu od 8-15 sati, a zbog radova na vodovodnoj mreži, biti obustavljena isporuka vode.
Molimo da osigurate vodu za osnovne potrebe.
Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji.
("Vodovod" d.o.o. Blato )