Obavještavamo mještane Vele Luke kako su početkom svibnja započeli radovi na rekonstrukciji niskonaponskog voda kojim se napaja Odašiljač na Giči. Radove za "Odašiljače i veze d.o.o." obavlja tvrtka "Energetika tim d.o.o.".
Podsjećamo kako su na intervenciju Općine Vela Luka početkom ove godine, a poslije učestalih smetnji televizijskog signala na području Vele Luke, obećani radovi na napojnom vodu čija je dotrajalost označena kao glavna smetnja u prijemu kvalitetnog televizijskog signala.
Nadamo se kako će poslije ovih radova televizijske smetnje biti prošlost, a o njihovom dovršetku ćemo naknadno obavijestiti javnost.
Općina Vela Luka