Općina VeIa Luka i Udruga Novi otok poziva sve zainteresirane građane na prvi Energetski dan u Veloj Luci, koji će se održati u petak, 03.lipnja, na Maloj rivi, s početkom u 10 sati.
Prisustvuju razni izlagači i gosti koji će vas upoznati sa energijom kojom možete gospodariti sami!
Električno vozilo, električni bicikl, led rasvjeta, solarni grijači, grijanje bez električne energije…samo su neke od prezentacija!
Pripremili smo vam i puno korisnih informacija o polaganju ispita za certifikatora, prekvalificiranju za energetska zanimanja , te energetskom i turističkom zadrugarstvu. Biti će prezentirana energetski učinkovita kuća i snimanje posebnom kamerom za potrebe energetskih informacija o stanju nekretnina, a sve to zajedno uljepšati će dječji crteži na temu sunca, mora i učinkovitog korištenja energije.
Za sve posjetitelje pripremili smo brojna zanimljiva iznenađenja, stoga vas pozivamo da nam se pridružite na prvom Energetskom danu u Veloj Luci u petak, 03.lipnja, na Maloj rivi.
Radujemo se Vašem dolasku!
Općina Vela Luka i Udruga Novi otok