Danas u četvrtak, 21. lipnja 2012.g. u 19,00 sati organiziramo protokol povodom Dana antifašističke borbe.
Tom prigodom će se pred Spomenikom palim borcima u centru mjesta, kao i pred Spomen-obilježjem (piramidom) antifašističkim borcima na mjesnom groblju, položiti vijenci.
Obilježavanje Dana antifašističke borbe će uveličati Narodna Glazba Vele Luke svečanim mimohodom.
U ponedjeljak, 25. lipnja 2012.g. u 9,00 sati, predstavnici Općine će u prigodi Dana državnosti položiti vijenac pred centralnim Spomen križem na mjesnom groblju sv. Roka.
Svim mještankama, mještanima i našim gostima, čestitamo Dan antifašističke borbe, kao i Dan državnosti!