U petak, 21. lipnja 2013.g. u 18,30 sati organiziramo protokol povodom blagdana Dana antifašističke borbe (22. lipnja).
Tom prigodom će se ispred Spomenika palim borcima u centru mjesta u 18,30 , kao i pred Spomen-obilježjem (piramidom) antifašističkim borcima na mjesnom groblju u 18,45 položiti vijenci.