U utorak, 8. listopada 2019.g. u 9,00 sati, u skladu sa Pravilnikom o protokolu Općine Vela Luka, a povodom državnog blagdana Dana neovisnosti, predstavnici Općine će položiti vijenac i zapaliti svijeću pred centralnim Spomen križem na mjesnom groblju sv. Roka u spomen na sve žrtve na putu hrvatske neovisnosti.
Pozivamo Vas da svojom nazočnošću uveličate obilježavanje Dana neovisnosti.
OPĆINA VELA LUKA