Narodna knjižnica "Šime Vučetić" vas poziva da posjetite toMAgo radionicu.
Radi se o umjetničkoj tehnici izrade likovnog djela od prirodnih elemenata, odnosno latica cvjetova raznih biljki.
Ovu tehniku izmislila je prije 30 godina Marija Igaly koja će i voditi radionicu.
Radionice će se ovisno o broju zainteresiranih održati od 23. do 27. ožujka 2015.
Molimo vas da se za sudjelovanje javite u knjižnicu osobno ili na tel. br. 813-001, kako bi mogli formirati grupu.