U utorak, 10. lipnja 2014. u posjet Veloj Luci
dolaze predstavnice LAG-a 5, Marija Roglic i Katarina Slejko.
Tajnica Marija Roglić će u vijećnici Općine Vela Luka održati prezentaciju u kojoj će predstaviti ulogu i zadatke LAG-a 5, a zatim će predstavnice raditi na terenu i davati informacije lokalnom stanovništvu.