Pozivamo Vas
u utorak, 13.11.2018. u 19h
u galeriji Centra za kulturu Vela Luka
na tribinu i svjedočanstvo hrvatskog branitelja Vilima Karlovića
prema njegovoj knjizi Preživio sam Vukovar i Ovčaru.
Autor svjedoči o čudesnim preživljavanjima, prvo na Ovčari, a zatim na Veleprometu.
Svjedoči i o patnji našeg naroda nakon pada Vukovara.
NK Šime Vučetić