Narodna knjižnica „Šime Vučetić“
Centar za kulturu Vela Luka i
Društvo hrvatskih književnika
Pozivaju Vas na
"Proljeće s Vučetićem"
četvrtak, 19.03.2015. u 20 sati
Dobrila Franetović Kuzmić,
- predstavljanje zbirki poezije
subota, 21.03.2015. u 20 sati
Šime Vučetić
- predavanje Božidara Petrača,
predsjednika Društva hrvatskih književnika
- pjesnički recital
- proglašenje najboljih literarnih i likovnih radova učenika Osnovne i Srednje škole Vela Luka na nagradnom natječaju „Ova je luka moga mjesta“
Veselimo se Vašem dolasku.