Poštovani studenti i stipendisti Općine Vela Luka,
Povodom nadolazećih blagdana
Pozivamo Vas na neformalno druženje
u restoranu hotela „Korkyra“
utorak, 30. prosinca, 2014.g. 10,30 sati.
Radujemo se Vašem dolasku!
Načelnik
Tonko Gugić „Bakan“
Zamjenik Načelnika
Zoran Manestar