Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović od 25. do 29. listopada 2017. godine seli svoj Ured u Dubrovačko-neretvansku županiju.
U četvrtak, 26.listopada, 2017. predviđen je njen službeni posjet Veloj Luci. Svečani doček organizira se na Veloj rivi s početkom u 16:45 sati.
Pozivamo sve Luške i Lučane da svojim prisustvom uveličaju prvi posjet Predsjednice Veloj Luci.
Načelnica
Katarina Bikić