Poziv na sastanak ribara sa predstavnicima uprave za ribarstvo
Obavještavamo sve zainteresirane da će se u organizaciji Ceha ribara Korčula – Pelješac - Lastovo i Općine Vela Luka u
četvrtak, 22.05.2014. u dvorani za sastanke
(zgrada bivše Dalmatinske, I. Kat )
s početkom u 18:00 sati
održati
SASTANAK RIBARA SA PREDSTAVNICIMA UPRAVE ZA RIBARSTVO
Teme sastanka:
1. 18:00 – 18:30 "Planovi upravljanja u ribarstvu republike Hrvatske i Europska regulativa"
- mr.sc. Ante Mišura, Ministarstvo poljoprivrede, Uprava ribarstva, ovlašten za
obavljanje poslova pomoćnika Ministra
2. 18:30 – 19:00 "Strukturni fondovi u ribarstvu i njihova dostupnost"
mr. sc. Irena Jahutka, Ministarstvo poljoprivrede, Uprava ribarstva, voditeljica službe za EU fondove
3. 19:00 – 20:00 Rasprava i pitanja ribara na temu gospodarskog ribolova, malog ribolova u
2015., te malog obalnog ribolova, na pitanja će odgovarati:
- mr.sc. Ante Mišura, Ministarstvo poljoprivrede, Uprava ribarstva
- mr. sc. Irena Jahutka, Ministarstvo poljoprivrede, Uprava ribarstva
- Mario Rogošić, Načelnik sektora za inspekciju u ribarstvu
- Mladen Crnogorac, viši stručni savjetnik, Uprave za ribarstvo, područna jedinica Dubrovnik
Općinski načelnik
Tonko Gugić - Bakan
KLASA: 324-01/14-01/001
URBROJ: 2138/05-01-14-05
Vela Luka, 19.05.2014. god.