Obavještavaju se potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV "CENTAR" - izvod "Kulturni centar", da će dana 2. lipnja 2011. (četvrtak), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 10:00 do 15:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na priključenju novih kupaca na navedenom izvodu niskonaponske mreže.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta - kiše, grmljavine i sl, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za sljedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Elektrojug - Dubrovnik
Pogonski ured Blato.