Obavještavaju se potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV "Adria", "Gradina", "Mikulina luka", "Stani", "Privala 1" i "Privala 2", da će dana 06. srpnja 2011. (utorak), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 10:00 do 13:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog popravka kvara u RS 10(20)kV Bradat.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta - kiše, grmljavine i sl, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za sljedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Elektrojug - Dubrovnik
Pogonski ured Blato.