Obavještavaju se potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV "BOBOVIŠĆA" - izvod "Bad", da će od 2. do 4. veljače 2011. (od srijede do petka) biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 8:30 do 16:30 sati.
Isto tako, električna energija će biti obustavljena i onim potrošačima koji se napajaju iz TS 10/0,4 kV "KALOS" - izvod "Giča", i to 3. veljače 2011. (četvrtak) u vremenu od 9:00 do 14:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na niskonaponskoj mreži navedenih područja.
U slučaju nepovoljnih vremenskih prilika, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti radovi se odgađaju za sljedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju. (Elektrojug Dubrovnik - Pogonski ured Blato)