Obavještavaju se potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV "CENTAR" - izvod "Cesta Vlašići", da će 24. i 25. siječnja 2011. (ponedjeljak i utorak), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 8:00 do 16:30 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na rekonstrukciji navedene niskonaponske mreže.
U slučaju nepovoljnih vremenskih prilika, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti radovi se odgađaju za sljedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju. (Elektrojug Dubrovnik - Pogonski ured Blato)