Obavještavaju se potrošači električne energije na području Pogonskog ureda Blato, područje Općina Vela Luka, Blato, Smokvica i Lastovo, te Mjesnog odbora Čara, koji se električnom energijom napajaju iz TS 35/10 kV "Blato", da će dana 17. listopada 2010. (nedjelja), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 8:00 do 13:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na elektroenergetskom postrojenju trafostanice 110/35 kV "Blato".
U slučaju nepovoljnih vremenskih prilika, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju, a o novom terminu ćemo Vas naknadno obavijestiti.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
ELEKTROJUG - Dubrovnik
Pogonski ured Blato