Obaviještavaju se potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV "BAD" - izvod "Obala", da će 21. srpnja 2010. (srijeda) biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 12:00 do 13:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog priključenja novih kupaca na niskonaponsku mrežu navedenog područja.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta: kiše, grmljavine i sl., kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju, a o novom terminu ćemo Vas naknadno obavijestiti.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG" - Dubrovnik
Pogonski ured Blato