Ministarstvo gospodarstva uputilo je javni poziv iz programa "Razvoj energetskog sustava" jedinicama lokalne samouprave i neprofitnim organizacijama za dodjelu državnih potpora za energetsku učinkovitost i obnovljive izvore energije.
Prioritet javnog poziva je poticanje na korištenje i razvoj energetske učinkovitosti i korištenje obnovljivih izvora energije. Neki od ciljeva poziva su:
• jačanje energetske učinkovitosti
• izgradnja kapaciteta za kontinuirano i samoodrživo gospodarenje energijom
• uvođenje programskog alata za praćenje i analizu potrošnje energije.
Detaljnije informacije i upute za podnošenje prijava možete naći na stranicama Ministarstva gospodarstva.
Za sva dodatna pojašnjenja ured LAG-a stoji Vam na raspolaganju svaki radni dan od
8-16 sati.
Kontaktirati nas možete mobitelom na 091 120 1194, skypeom na marija.roglic ili mailom na info@lag5.hr
Marija Roglić, tajnica LAG-a 5