Obavještavamo Vas da će u petak, 29. ožujka 2013. godine u 13 sati Narodnu knjižnicu „Šime Vučetić“u Veloj Luci posjetiti gđa Sita Sonty, Ataše za kulturu i obrazovanje Veleposlanstva SAD- a u Zagrebu. U sklopu kampanje informatičkog opismenjavanja mladih, a u cilju popularizacije čitanja elektronskih knjiga gđa Sonty će Knjižnici donirati e-čitač.
U njenoj pratnji biti će i direktorica Informativnog centra pri Veleposlanstvu SAD-a gđa Marica Bahlen.
U sklopu posjete Veloj Luci gošće će se u Knjižnici susresti s načelnikom Općine gosp. Borisom Žuvelom, ravnateljem Centra za kulturu gosp. Dinkom Radićem, ravnateljem Srednje škole Vela Luka gosp. Tončom Andreisom, ravnateljicom Knjižnice gđom Anitom Borovinom, djecom iz Osnovne škole i članovima Vježbeničke tvrtke „Travelino“ Srednje škole Vela Luka. Gošće će se upoznati s djelovanjem ustanove, ponudom knjižne građe, Centra za kulturu, događanjima vezanim za osnovnu i srednju školu i Velu Luku općenito.
Pozivamo Vas da prisustvujete događanju.