Dana 29.12.2010. (srijeda) u crkvi sv. Josipa u 20.00 sati pozivamo vas na humanitarni koncert
PO LUŠKI ZA BOŽIĆ
nastupit će:
klapa "MRKINTA",
klapa "VELA LUKA",
mješovita klapa FD "KUMPANIJA",
Crkveni pjevački zbor "DON IVO OREB"
... koji će kantat pjesme koje i Vi znate ...
Dobrovoljni prilozi za siromašnu djecu u Misijama!