POŠTOVANI SUGRAĐANI,
U AKCIJI UKLANJANJA I KOMUNALNOG ZBRINJAVANJA OTPADNIH VOZILA, KOJU JE PROVELA OPĆINA VELA LUKA U SURADNJI SA FONDOM ZA ZAŠTITU OKOLIŠA I ENERGETSKU UČINKOVITOST REPUBLIKE HRVATSKE, A KOJA SE PROVODILA 18. I 19.OŽUJKA, OVE GODINE PRIKUPLJENO JE UKUPNO 72 OTPADNA VOZILA, OD ČEGA 49 CJELOVITIH VOZILA I 23 OLUPINE.
I OVIM PUTEM ZAHVALJUJEMO SE SVIM GRAĐANIMA KOJI SU ISKAZALI INTERES I SUDJELOVALI U AKCIJI, TE DOPRINIJELI DA NAŠ OKOLIŠ I MJESTO ZNAČAJNO OČISTIMO OD OTPADNIH VOZILA.
OTPADNA VOZILA PRIVREMENO DEPONIRANA U KRUGU RECIKLAŽNOG DVORIŠTA BITI ĆE ODVEZENA TIJEKOM OVE SEDMICE.
KAKO INTERES GRAĐANA I DALJE POSTOJI, POZIV ZA UKLANJANJE JE I DALJE OTVOREN, TE SE POZIVAJU ZAINTERESIRANI GRAĐANI DA SE JAVE U OPĆINU VELA LUKA, KOMUNALNOM ILI PROMETNOM REDARSTVU RADI DOGOVORA PRI REALIZACIJI.
ISKORISTITE PRILIKU, JOŠ OVU SEDMICU, BESPLATNO UKLONITE I ZBRINITE SVOJE OTPADNO VOZILO (CJELOVITO ILI NE CJELOVITO), UZ DOBIVANJE NOVČANE NAKNADE ZA SVAKO PREDANO VOZILO.
UČINIMO SVI SKUPA NAŠU LUKU LJEPŠOM, OKU UGODNIJOM SREDINOM ZA ŽIVLJENJE I BORAVAK NAMA I NAŠIM GOSTIMA, A OTPADNA VOZILA UKLONIMO I ZBRINIMO NA EKOLOŠKI I KOMUNALNO PRIHVATLJIV NAČIN.
ZDRAVI I VESELI BILI.
Upravni odjel za gospodarenje prostorom
i komunalne djelatnosti
Komunalno i prometno redarstvo
Klasa:363-02/20-02/002
Ur.broj:2138/05-07/3-21-06
Vela Luka,23.ožujka 2021.godine