U nedjelju u 10:30 sati u Župnoj crkvi Sv. Josip služit će se sveta misa povodom obilježavanja 21. obljetnice pada Vukovara. U spomen na vukovarsku tragediju u Domovinskom ratu, odlukom Hrvatskoga sabora 18. studenoga obilježava se kao Dan sjećanja na žrtve Vukovara 1991. godine.
Toga dana građani cijele Hrvatske prisjećaju se žrtava Vukovara za slobodnu i neovisnu Hrvatsku paljenjem svijeća. Pridružite se akciji „I u mom gradu Vukovar svijetli“. Svijeće i lampaši će se paliti uz šetnicu uz more od spomenika do zadružnog doma. Svijeće će se paliti u nedjelju 18.11.2012. g. od 18:00 do 18:30 sati pa ovim putem pozivamo sve građane da nam se pridruže i da zajedno sudjelujemo u akciji „I u mom gradu Vukovar svijetli“.