Poštovani mještani Vele Luke dolaskom blagdana "Svih svetih" na prometnicama koje vode prema mjesnom groblju Svetog Roka očekuju se povećane gužve. Iz tog razloga mole se vozači da za dolazak na groblje koriste sjevernu obilaznicu i cestu uz vatrogasni dom. Također molimo da se za promet ne koristi Ulica 35 ( kroz drvored čempresa ),zbog nepotrebnih stvaranja gužvi u prometu.
Hvala na razumijevanju
OPĆINA VELA LUKA
PROMETNI REDAR