Obavještavaju se potrošači električne energije na području Vele Luke koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/04 kV „KALOS“ – izvod „NNM Dom umirovljenika“- (odvojak prema tunelu), da će dana 18. rujna 2014. god. (četvrtak), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 09:30 do 12:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na niskonaponskoj mreži navedenog područja.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG " – Dubrovnik
Pogonski ured Blato