Obaviještavaju se Potrošači električne energije u Veloj Luci, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV „JADRANKA“ i „JADRANKA 1“, da će
dana 15. ožujka 2013. god. (petak), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 08:00 do14:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na napojnom dalekovodu.
U slučaju kiše, grmljavine, i sl., kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG " – Dubrovnik
Pogonski ured Blato