Obaviještavaju se Potrošači električne energije u Veloj Luci, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV „KNEŽINSKI LAZI“, da će dana 20. veljače 2013. god. (srijeda), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 08:30 do15:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na elektroenergetskom postrojenju navedene trafostanice.
U slučaju kiše, grmljavine, i sl., kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG " – Dubrovnik