Obaviještavaju se Potrošači električne energije u Veloj Luci, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV „CENTAR“,
da će 16. siječnja 2013. god. (srijeda), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 13:30 do14:30 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na elektroenergetskom postrojenju navedenog područja.
U slučaju grmljavine, i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG " – Dubrovnik
Pogonski ured Blato