Obavještavaju se Potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/0,4 kV "ADRIA", "GRADINA", "MIKULINA LUKA", "STANI", "PRIVALA 1" i "PRIVALA 2" da će dana 14. ožujka, 2012.g.(srijeda), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 10:00 do 14:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na napojnom dalekovodu navedenog područja.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju
ELEKTROJUG Dubrovnik
Pogonski ured Blato