Obavještavamo građane da će se danas (21.05.2012.g.) polagati kabeli za električnu struju na Obali 2 (od Zadružnog doma do Veslačkog kluba Ošjak). Na toj dionici cesta će biti nekoliko sati zatvorena za promet, pa se mole građani da koriste zaobilazne ceste, odnosno da vozila koriste što manje zbog stvaranja gužve u prometu.
Iskopani kanal na spomenutoj dionici će danas biti zatrpan, pa molimo građane za strpljenje.
Upravni odjel za gospodarenje
prostorom i komunalne djelatnosti
Općine Vela Luka