Obavještavaju se građani da su dana 12.06.2013. godine na Obali 2 (ispred supermarketa Konzum) započeli radovi iskopa kanala i zamjene dijela cjevovoda na glavnom kolektoru sustava odvodnje otpadnih voda Vela Luka.
Zbog navedenih radova, za promet će biti zatvorena jedna prometna traka u dužini cca 20-tak metara, te će se promet odvijati dvosmjerno u jednoj prometnoj traci sa naizmjeničnim propuštanjem vozila.
Mole se vozači da poštuju privremenu regulaciju prometa.