Obaviještavaju se Potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10//0,4 kV "BAD" - izvod "Bad",
da će dana 07.rujna 2012. god. (petak), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 9:30 do 13:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na niskonaponskoj mreži navedenog područja. U slučaju kiše, grmljavine, i sl., kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG " – Dubrovnik
Pogonski ured Blato