Poštovane građanke i građani,
ovim Vas putem obaviještavamo da smo otvorili mogućnost cijepljenja protiv bolesti Covid-19 bez najave i to u turističkoj ambulanti u Veloj Luci svakog utorka od 08:00 do 16:00 sati.
Iako je cijepljenje bez najave, preporučujemo da se ranije javite na broj 601-742 kako se ne bi stvarala gužva i kako bismo lakše poštovali epidemiološke uvjete.
Cijepite se i time zaštitite sebe i svoje najmilije, te budite pozitivni i ostanite negativni.
Vaš ravnatelj Doma zdravlja,
Andrej Podbevšek
Dokumenti
Obavijest - Dom zdravlja
65.44 KB