Narodna knjižnica „Šime Vučetić“ obavještava svoje korisnike da do 22.05.2020. mogu vratiti posuđene knjige bez naplate zakasnine.
Radno vrijeme za korisnike je ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8 do 12 sati, utorkom i četvrtkom od 13 do 17 sati. Ulaz korisnika u Knjižnicu nije dopušten, povrat i posudba knjiga se vrši na predulazu u Knjižnicu.
Molimo korisnike za pridržavanje svih protuepidemioloških mjera i mjera socijalnog distanciranja. Hvala svima na strpljenju i razumijevanju.
NK Šime Vučetić