Obaviještavamo korisnike naših usluga da je stanje vode na vodocrpilištima unutar našeg vodoopskrbnog sustava i dalje na kritičnim nivoima, ali budući se stanje u vodoopskrbnom sustavu regionalnog NPKLM vodovoda znatno poboljšalo, od 21. kolovoza imamo mogućnost količinu vode koja nam nedostaje preuzimati iz sustava regionalnog vodovoda.
Sve korisnike vode iz javnog vodovoda na području općina Blato, Vela Luka i Smokvica i dalje pozivamo na racionalnu potrošnju vode, iako više nisu na snazi mjere zabrane. Zahvaljujemo svim koji suse do sada pridržavali naših obavijesti, a apeliramo na one koji su iste zanemarivali.
Napominjemo da svakodnevno vršimo mjerenja koncetracije klorida u vodi te da zadnjih dana bilježimo pad istih, iako vrijednosti i dalje prelaze maksimalno dopuštene koncertracije.
O svim promjenama u sustavu vodoopskrbe biti ćete pravovremeno obaviješteni.
S poštovanjem,
Vodovod Blato d.o.o.