Obaviještavaju se Potrošači električne energije na području Vele Luke, koji se električnom energijom napajaju iz TS 10/04 kV „JADRANKA“, da će dana 11. ožujka 2015. god. (srijeda), biti obustavljena isporuka električne energije u vremenu od 09:00 do 17:00 sati.
Do obustave isporuke električne energije dolazi zbog radova na napojnom dalekovodu navedene trafostanice.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, kao i drugih nepredvidljivih okolnosti, radovi se odgađaju za slijedeći radni dan u istom terminu.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
"ELEKTROJUG " – Dubrovnik
Pogonski ured Blato