Nakon dvogodišnje stanke,s velikom radošću možemo najaviti povratak večeri veloluškog folklora i pjesme!
Večeras, 20.7. s početkom u 21:30 FD Kumpanija održati će svoj prvi ovogodišnji ljetni nastup.
U sklopu programa "Luško lito" krećemo s našim tradicionalnim plesovima, mačevalačkim "plesom od boja" i naravno,uz nezaobilaznu dalmatinsku pjesmu!
Pridružite nam se sutra u 21:30,radujemo se ponovno zaplesati i zapjevati za Vas!
Budimo odgovorni i poštujmo mjere stožera Civilne zaštite RH!
FD Kumpanija Vela Luka