Povodom Međunarodnog dana muzeja, Centar za kulturu Vela Luka poziva na otvorenje izložbe
"Vela Luka i otok Korčula početkom 20. stoljeća"
u srijedu, 18. svibnja 2011. u 20 sati
u Galeriji moderne i suvremene umjetnosti Centra za kulturu Vela Luka.
Izložba ostaje otvorena do 1. lipnja 2011. (CZK)