Ove nedjelje, 22. rujna s početkom u 20:00 sati u Centru za kultru Vela Luka održava se klapska večer pod nazivom "Još nam lito ni pasalo".
Nastupaju klapa Vela Luka Proizd, koja ovim putem promovira svoj novi CD "Niko novo vrime" te gosti iz Kopra u Sloveniji, Ženska Kompanija / Klapa Fritule.
U slučaju kiše nastup će se održati u Crkvi Sv. Josipa.
Prihod koncerta namijenjen je radu Udruge LIGA ZA BORBU PROTIV RAKA Korčula-Pelješac-Lastovo-Mljet.
Veselimo se vašem dolasku...