U plovidbenom redu našeg najvećeg dužobalnog brodara "Jadrolinija" od 1. siječnja 2011. godine stupit će na snagu jedna izmjena, vezana uz plovidbu trajekta na liniji Vela Luka - Split.
Naime, trajekt će u jutarnjem terminu od ponedjeljka do subote iz Vele Luke isplovljavati u 06:15 (a ne kao dosad u 06:30). Predviđeno vrijeme dolaska u Split je 09:00.
Popodnevno isplovljavanje, polasci iz Splita, kao i termini brzobrodske linije, ostaju nepromijenjeni. Izmjene u plovidbenom redu ostaju na snazi do 31. svibnja 2011., a inače će se primjenjivati ubuduće u izvansezonskom redu plovidbe.
O tome detaljnije možete pogledati u priloženim Jadrolinijim dokumentima, ili se informirati kod Jadrolinije.