Drage Luške i Lučani,
Upućujemo vam iskrene i srdačne čestitke povodom Dana Općine Vela Luka i blagdana sv.Josipa uz želje da zajedničkim radom i zalaganjem činimo našu Općinu boljom.
Vjerujemo da ćemo međusobnim razumijevanjem i upornim radom biti zajednica zadovoljnih ljudi i perspektivne budućnosti.
Uz želje da tradicionalno obilježavanje Dana Općine Vela Luka i blagdana sv. Josipa protekne u znaku veselja i ponosa čestitaju Vam
Vaši
Načelnica
Katarina Gugić
Zamjenik načelnice
Dragiša Barčot
Predsjednik Općinskog vijeća
Zoran Manestar