Povodom 8. ožujka, Međunarodnog dana žena, općinski načelnik Općine Vela Luka g. Tonko Gugić, zamjenik načelnika g. Zoran Manestar, predsjednik općinskog vijeće g. Dragiša Barčot, kao i svi ostali općinski službenici uputili su prigodnu čestitku svojim sumještankama.
– Međunarodni dan žena je simbol borbe za ravnopravnost žena, borbe koja je dala značajne rezultate, ali koja i dalje traje i podsjeća nas da se trebamo zajednički zalagati kako bi svi imali jednake prilike i mogućnosti.
Svim ženama, a naročito našim sumještankama čestitamo 8. ožujak, Međunarodni dan žena! Zahvaljujemo Vam na svakodnevnom trudu, požrtvovnosti i upornosti.