Drage Velolučke i Velolučani,
s radošću Vam čestitamo Dan Općine i blagdan našeg nebeskog zaštitnika sv. Josipa.
Međusobnim razumijevanjem i napornim radom učinimo našu Velu Luku mjestom ugodna življenja i zadovoljnih ljudi.
Neka ova proslava protekne u znaku veselja.
Vaš Načelnik
Tonko Gugić Bakan
i
Predsjednik Općinskog vijeća
Dragiša Barčot