Sukladno protokolu Općine Vela Luka, Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, obilježit će se paljenjem svijeća ispred Osnovne škole, u ponedjeljak, 17. studenog, u poslijepodnevnim i večernjim satima.
Dana 18.studenog, u 09:00 sati, predstavnici Općine položiti će vijenac pred centralnim Spomen križem na mjesnom groblju sv. Roka, a u 18:00 sati u župnoj crkvi sv. Josipa služiti će se misa za žrtve Domovinskog rata.
Ovim putem Vas pozivamo da dostojanstveno obilježimo Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje te se u mislima prisjetimo i zahvalimo svim braniteljima i žrtvama Domovinskog rata.
Općina Vela Luka