Dragi mještani,
zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta najavljenih za subotu 08. prosinca, Božićni sajam održati će se u Centru za kulturu u vremenu od 9 do 12 sati.
Veselite se nadolazećim blagdanima zajedno sa nama i posjetite nas!!
Organizator sajma Općina Vela Luka u suradnji sa Luškim litom i Turističkom zajednicom