Drage mještanke i mještani, dragi Velolučani i Veloluške,
želim Vam svima čestit i blagoslovljen Božić, obilje zdravlja, radosti i mira u vašim obiteljima. Upućujem vam najljepše želje u nadolazećoj 2014. godini.
U ekonomski zahtjevnim vremenima i teškim životnim uvjetima najvažnije je ostati pozitivan i uporan, te se nadati i vjerovati u bolju budućnost.
Neka vas prati zdravlje, uspjeh i sreća.
Vaš
Načelnik: Tonko Gugić Bakan
Zamjenik Načelnika: Zoran Manestar
Predsjednik Općinskog vijeća: Dragiša Barčot